02 január 2018 - 12:50

Polícia obvinila z vraždy muža nájdeného na lesnej ceste, dvoch miestnych mužov

Foto: Polícia obvinila z vraždy muža nájdeného na lesnej ceste,  dvoch miestnych mužov
Foto: ilustračné

Vyšetrovateľ kriminálnej polície KR PZ v Košiciach obvinil z vraždy muža, ktorého telo bez známok života bolo nájdené vo štvrtok 28.decembra 2017 v nočných hodinách na lesnej ceste pri meste Medzev, dvoch miestnych mužov.

„Na základe doposiaľ získaných dôkazov a vykonaného dokazovania vzniesol vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach obvinenie na dvoch miestnych mužov vo veku 25 a 36 rokov pre obzvlášť závažný zločin vraždy spáchaný formou spolupáchateľstva. Podľa predbežných výsledkov z pitvy opakovanými údermi doposiaľ nezistenými predmetmi mužovi spôsobili mnohopočetné poranenia hlavy, najmä v tvárovej oblasti,“ uviedla Jana Mésarová hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach.


Obvinení muži bol umiestnení do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ PZ zároveň spracoval podnet na vzatie oboch obvinených do väzby. V prípade dokázania viny obvineným mužom hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov. V danej veci vyšetrovateľ PZ naďalej vykonáva potrebné procesné úkony i úkony smerujúce k zisteniu totožnosti muža,“ dodala Jana Mésarová z KR PZ v Košiciach.


0 zdieľaní

Dopravný servis
Komenského
Dopravná nehoda
20:15
Slanecká
Kolóna
19:18
Slanecká
Kolóna
18:16
Sečovská cesta
Prekážka na ceste
18:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina