22 jún 2018 - 14:29

Dopravný podnik mesta Košice posilní dopravu na Jahodnú počas motozrazu Čermeľský kvet

Foto: Dopravný podnik mesta Košice posilní dopravu na Jahodnú počas motozrazu Čermeľský kvet
Foto: ilustračné

Dopravný podnik mesta Košice informuje, že počas víkendového zrazu motorkárov posilní dopravu do rekreačného strediska Jahodná a späť. Okrem bežných spojov linky č. 14 budú v piatok a sobotu vypravené aj mimoriadne autobusové spoje.

Odchody posilových spojov:

PIATOK (22.6.2018):

  • zo zastávky Havlíčkova na Jahodnú (chata): 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30 hod.
  • zo zastávky Jahodná, chata na Staničné námestie: 0:30, 01:30 hod. Na stanici je zabezpečený prestup na nočné linky. 

SOBOTA (23.6.2018):

  • zo zastávky Havlíčkova na Jahodnú (chata): 9:30, 10:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30 hod.
  • zo zastávky Jahodná, chata na Staničné námestie: 0:30, 01:30 hod. 
  • Na stanici je zabezpečený prestup na nočné linky.

PROGRAM 11. ROČNÍKA MOTOZRAZU

Piatok 22.6.2018

  • 17:00 Fictive Marry
  • 18:30 Grey dogs
  • 20:00 The Cellmates
  • 21:30 Marián Čekovský s kapelou
  • 23:00 AC&DC Tribute – 4 SZMERY (pl) 

Sobota 23.6.2018

  • 09:30 GM Birds
  • 10:00 – 15:00 PROGRAM PRE DETI 

ShowDetom – bublinová show, modelovanie z balónov, súťaže, žonglovanie , maľovanie na tvár, detské tetovačky, športové trenažére, rrenažér FORMULA 

  • 11:00 Metallica revival
  • 13:00 – 14:30 Spanilá jazda
  • 15:00 – Kaskadér v areálymotozrazu
  • 16:00 Mr. 56
  • 17:00 – 18:30 Turnaj v BOXE
  • 18:30 – SÚŤAŽ – gumovanie motoriek
  • 19:00 Pentagramček
  • 20:00 – SÚŤAŽ – najhlučnejšia motorka
  • 20:30 Chiki Liki Tu-A
  • 21:30 – SÚŤAŽ– prevracanie auta
  • 22:00 Heľenine oči
  • 23:30 Piňazi De?
  • 00:30 Mordum 

Počas celého zrazu si návštevníci môžu zahrať paintball a zorbing. Tieto hry vyvrcholia v sobotu v súťaži vybraných 2 tímov pre paintball a 2 tímov pre zorbing.  Na zraze je k dispozícii stanové mestečko, detský kútik s veľmi zaujímavými atrakciami pre deti.  Súčasťou areálu je aj strážené parkovisko


7 zdieľaní
Zdroj: DPMK
Dopravný servis
Sečovská cesta
Policajná hliadka
01:17
Moyzesova
Policajná hliadka
23:16
Dargov
Policajná hliadka
22:12
Slanecká
Policajná hliadka
20:13
Prešovská
Policajná hliadka
19:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina