17 január 2018 - 13:23

V MHD dochádza k zmenám, na niektorých zastávkach nemusia autobusy zastaviť

Foto: V MHD dochádza k zmenám, na niektorých zastávkach nemusia autobusy zastaviť
Foto: imhd.sk

Dopravný podnik mesta Košice informuje, že od pondelka 15. januára 2018 sa predlžuje trasa linky 28 do lokality Na hore. Linka 28 bude medzi zastávkami Staroslovanská a Pri Teleku zachádzať do lokality Na hore, kde zastaví na novej zastávke Tramínová.Z dôvodu ukončenia rekonštrukčných prác na cestnej komunikácii na Klimkovičovej ulici dochádza od piatka 12. januára 2018 k zmene trasy liniek 19 RA3 a Š1.

Linka 19 bude na zastávke KVP, kláštor zastavovať na pôvodnom nástupišti na Klimkovičovej ulici, opätovne bude premávať cez zastávku Janigova a Klimkovičova (pôvodné nástupište na Klimkovičovej ulici), dočasná zastávka na prepojovacej komunikácii bude zrušená. Linka RA3 bude premávať po pôvodnej trase Húskova - KVP, kláštor - Janigova - Klimkovičova - Moskovská - Cottbuská - ... - U. S. Steel. Linka Š1 bude premávať po pôvodnej trase cez zastávku Janigova.

Podľa dopravného podniku mesta Košice možu byť vybrané zastávky dočasne zrušené a neobsluhované. S novým napadnutým snehom autobusy MHD na niektorých zastavkách nemusia zastaviť, dôvodom je zhoršená prejazdnosť komunkácií v zimnom období a s tým spojené komplikácie a rozjazd autobusov do svahu.


Zoznam spojov, krorých sa obmezenia budú týkať:


0 zdieľaní

Dopravný servis
Prešovská
Stacionárny radar
10:14
Slanecká
Jama na ceste
10:12
Prešovská
Policajná hliadka
10:12
Beniakovce
Policajná hliadka
08:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina