31 máj 2018 - 09:51
Miroslava Ondáková

Predpremiéra: invázia vesmírnej zábavy, blázniví ufóni Mog, Nag a Wabo sa vydajú na planétu Zem

Foto: Predpremiéra: invázia vesmírnej zábavy, blázniví ufóni Mog, Nag a Wabo sa vydajú na planétu Zem
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Planétu Zem čaká invázia animovanej kozmickej zábavy, príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči už tento víkend! Pokiaľ ste si mysleli, že vo vesmíre je život, mali ste samozrejme pravdu.

Nad dohľadom modrej planéty krúži obrovský medzihviezdny krížnik plný ufónov rôznych tvarov, veľkosti a s úplne náhodným počtom očí, uší alebo rúk. Traja mimozemskí kamaráti si naladia vysielanie teleshoppingu a okamžite sa zamilujú do špeciálneho, bezkonkurenčne najlepšieho masážneho matraca za tu najlepšiu cenu. Je báječný a musia ho mať. Rozhodnú sa, že si ho zaobstarajú a potajomky sa k nám vydajú v lietajúcom tanieri. Sú ale nemotorní, robia hlúposti a namiesto hladkého pristátia, stroskotajú.

Blázniví ufóni Mog, Nag a Wabo sa s ľudským chlapcom Luisom dajú dohromady a spoločne rozbehnú veľkolepé dobrodružstvo galaktických rozmerov. Potrebujú získať vysnený matrac, poradiť si s riaditeľkou internátnej školy, skúsiť nezanechať za sebou úplnú púšť a tiež sa nejako musia dostať zo Zeme. A všetkých nakoniec čaká veľké prekvapenie.

Miesto: CINEMAX KOŠICE
Dátum: 02.06.2018 - 14:00


Dopravný servis
Hlinkova
Prekážka na ceste
09:17
Slanecká
Dopravná nehoda
09:11
Šaca
Policajná hliadka
08:15
Drienovec
Policajná hliadka
08:11
Dargov
Stacionárny radar
07:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.