29 máj 2018 - 14:13

Na zastávke Spoločenský pavilón smer centrum dochádza k zmene v zastavovaní liniek MHD

Foto: Na zastávke Spoločenský pavilón smer centrum dochádza k zmene v zastavovaní liniek MHD
Foto: imhd.sk

Dopravný podnik mesta Košice informuje, že z dôvodu stavebných prác dochádza k trvalej zmene v zastavovaní autobusových liniek 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, N3, N4, R1 na zastávke Spoločenský pavilón smer centrum. Uvedené linky už nebudú zastavovať na Triede SNP za odbočením z Bardejovskej ulice, ale ešte na Bardejovskej ulici, na spoločnej výlukovej zastávke električky a autobusu.

Pôvodná zastávka za odbočením sa pre MHD ruší. Z uvedeného dôvodu sa trasa náhradnej autobusovej linky x9 v smere od Sídliska Nad jazerom na Terasu skracuje po zastávku Dopravný podnik mesta Košice. V tejto konečnej zastávke si cestujúci prestúpia na jednotlivé električkové spoje. V opačnom smere sa trasy liniek nemenia,“ uvádza Dopravný podnik mesta Košice.

Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje, že z dôvodu zvýšenia bezpečnosti pri nástupe a výstupe cestujúcich sa dočasná zastávka liniek R1, N3, N4 Zimný štadión v smere na Staničné námestie presúva pred križovatku Bernolákova - Idanská, na koniec Bernolákovej ulice. Zastavovanie v tejto zastávke pre linku x6 sa nemení.26 zdieľaní
Zdroj: DPMK
Dopravný servis
Košický Klečenov
Stacionárny radar
14:18
Prešovská
Práca na ceste
14:17
Košický Klečenov
Policajná hliadka
14:17
Slanecká
Policajná hliadka
14:14
Prešovská
Policajná hliadka
14:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.