28 máj 2018 - 10:35

Deti z MČ Nad Jazerom oslávili Medzinárodný deň detí, o zábavu sa postarali i košickí hasiči

Foto: Deti z MČ Nad Jazerom oslávili Medzinárodný deň detí, o zábavu sa postarali i košickí hasiči
Galéria: 12 fotiek
Foto: Hasiči Košice

V sobotu 26. mája 2018 sa na pláži pri jazere konala oslava Medzinárodného dňa detí. Pre deti boli vytvorené tri zóny. Jedna v podobe kultúrneho programu na pódiu, druhú tvorili partneri podujatia a v tretej – animačnej – bol skákací hrad, drevený kolotoč, maľovanie na tvár, vozenie na šľapacích kárach, na poníkoch, minifarma i 6 súťažných stanovíšť, kde plnili úlohy.

Na pódiu sa o zábavu postarala tanečnými vystúpeniami skupina G Mini Dance team, smiechoty a veselosť priniesli súťaže, ktoré s deťmi viedol jazerský poslanec Róbert Schwarcz. Predstavilo sa tiež sociálne divadlo Hopi hope, ktoré vzniklo ako prirodzené vyústenie činnosti občianskeho združenia ArtEst – polyestetické vzdelávanie znevýhodnenej mládeže a pracuje s mentálne hendikepovanou mlaďou v oblasti umeleckej tvorby. Predviedli predstavenie Kráska a zviera,“ informuje mestská časť Nad Jazerom.

Vystúpil i jediný klub amerického cheerleadingu v meste Košice, Destiny Cheer Teamu. Jednou z najočakávanejších atrakcií bola penová show, o ktorú sa postarali košickí hasiči. Bodku za popoludním venovaným deťom urobila spevom i „kúzlami“ speváčka Anna Gajová (UsmievAnka).

Zdroj: MČ Nad Jazerom

Dopravný servis
Pereš
Iné nebezpečenstvo
09:12
Sečovská cesta
Policajná hliadka
09:11
Košický Klečenov
Hmla
08:12
Prešovská
Prekážka na ceste
08:12
Beniakovce
Hmla
07:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.