COVID-19 vývoj situácie v kraji

19 apríl 2018 - 12:13

Podpaľača platových kontajnerov zadržala polícia so zapaľovačom v ruke, zapálil 23 kontajnerov

Foto: Podpaľača platových kontajnerov zadržala polícia so zapaľovačom v ruke, zapálil 23 kontajnerov
Galéria: 6 fotiek
Foto: KR PZ Košice

Polícia v utorok 17. apríla 2018 na Braniskovej ulici prichytila 24-ročného Pavla z okresu Košice okolie so zapaľovačom a novinami v ruke. Stál pri otvorenej smetnej nádobe a chystal sa podpáliť ďališe plastové kontajnery. Podľa podľa polície obvinený muž podpálil aj 3 plastové kontajnery na odpad na Toryskej ulici koncom januára tohto roka.

V polovici marca na siedmych uliciach v mestskej časti Košice Západ založil požiar 23 plastových kontajnerov na odpad. V dôsledku požiarov došlo na Rožňavskej ulici k obhoreniu v blízkosti zaparkovaného vozidla zn. Citroen Berlingo,“ uviedla Jana Mésarová, hovorkyňa KR PZ v Košiciach.

Dopoludnia podpálil dva plastové kontajnery, jeden na Komenského ulici, druhý na Letnej. „Svojim konaním spôsobil poškodeným spoločnostiam celkovú škodu vyčíslenú na viac ako 10.000 eur. Obvinená osoba bola umiestnená do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny hrozí obvinenej osobe trest odňatia slobody až na tri roky,“ dodala Mésarová z KR PZ v Košiciach.

Zdroj: KR PZ Košice

Dopravný servis
Dargov
Policajná hliadka
11:15
Čečejovce
Dopravná nehoda
11:14
Beniakovce
Policajná hliadka
10:18
Košický Klečenov
Iné nebezpečenstvo
10:18
Beniakovce
Policajná hliadka
10:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.