26 február 2018 - 11:41

Herec z Upískych denníkov vystúpi v Košiciach! S Michaelom Malarkeyom sa môže stretnúť aj osobne

Foto: Herec z Upískych denníkov vystúpi v Košiciach! S Michaelom Malarkeyom sa môže stretnúť aj osobne
Foto: ilustračné

Britsko-americký herec, spevák a hudobník Michael Malarkey, ktorý stvárnil postavu Enza v seriály Upírske denníky vystúpi 6. júna 2018 v klube Tabačka v Košiciach. Malarkey so svojou kapelou predstaví nový album Mongrels, fanúšikovia s VIP vstupenkami sa so seriálovou hviezdou budú môcť aj osobne stretnúť.

Michael Malarkey sa narodil v USA v štáte Ohio, v roku 2006 sa presťahoval do Londýna, kde študoval na Akadémii hudobných a dramatických umení. Od počiatku kariéry sa rovnomerne venoval divadelnému herectvu a vlastnej hudobnej tvorbe. v roku 2017 vydal debutový sólový album Mongrels, ktorý predstaví aj košickému publiku. Jeho hudobná tvorba je postavená na silnom pesničkárskom základe, jednotlivé skladby sú výpoveďami o živote, často veľmi osobné a intímne.

Vstupenky za 17,50 eur sa predávajú exkluzívne cez Listocheck.sk. V ponuke je aj VIP vstupenka, ktorá obsahuje stretnutie s Michaelom Malarkeyom (15 minút na otázky), Michael Malarkey pas (vernostná karta, na ktorú je možné zbierať známky a získavať exkluzívne darčeky a príležitosti). Ďalšie informácie o programe Meet & Greet (vrátane časového harmonogramu) dostanú majitelia VIP vstupeniek e-mailom.
0 reakcií
Zdroj: listocheck.sk

Dopravný servis
Košické Oľšany
Prekážka na ceste
12:14
Popradská
Uzavretá cesta
12:11
Bidovce
Prekážka na ceste
12:10
Slanecká
Práca na ceste
11:18
Košické Oľšany
Prekážka na ceste
11:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.