26 február 2018 - 11:41
Miroslava Ondáková

Herec z Upískych denníkov vystúpi v Košiciach! S Michaelom Malarkeyom sa môže stretnúť aj osobne

Foto: Herec z Upískych denníkov vystúpi v Košiciach! S Michaelom Malarkeyom sa môže stretnúť aj osobne
Foto: ilustračné
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Britsko-americký herec, spevák a hudobník Michael Malarkey, ktorý stvárnil postavu Enza v seriály Upírske denníky vystúpi 6. júna 2018 v klube Tabačka v Košiciach. Malarkey so svojou kapelou predstaví nový album Mongrels, fanúšikovia s VIP vstupenkami sa so seriálovou hviezdou budú môcť aj osobne stretnúť.

Michael Malarkey sa narodil v USA v štáte Ohio, v roku 2006 sa presťahoval do Londýna, kde študoval na Akadémii hudobných a dramatických umení. Od počiatku kariéry sa rovnomerne venoval divadelnému herectvu a vlastnej hudobnej tvorbe. v roku 2017 vydal debutový sólový album Mongrels, ktorý predstaví aj košickému publiku. Jeho hudobná tvorba je postavená na silnom pesničkárskom základe, jednotlivé skladby sú výpoveďami o živote, často veľmi osobné a intímne.

Vstupenky za 17,50 eur sa predávajú exkluzívne cez Listocheck.sk. V ponuke je aj VIP vstupenka, ktorá obsahuje stretnutie s Michaelom Malarkeyom (15 minút na otázky), Michael Malarkey pas (vernostná karta, na ktorú je možné zbierať známky a získavať exkluzívne darčeky a príležitosti). Ďalšie informácie o programe Meet & Greet (vrátane časového harmonogramu) dostanú majitelia VIP vstupeniek e-mailom.
Zdroj: listocheck.sk

Dopravný servis
Hlinkova
Prekážka na ceste
09:17
Slanecká
Dopravná nehoda
09:11
Šaca
Policajná hliadka
08:15
Drienovec
Policajná hliadka
08:11
Dargov
Stacionárny radar
07:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.