FOTO: Košická nemocnica sa pýši najmodernejším ultrazvukom. Budúcim rodičom prinesie jedinečný zážitok


FOTO: Košická nemocnica sa pýši najmodernejším ultrazvukom. Budúcim rodičom prinesie jedinečný zážitok
Galéria: 6 fotiek
Foto: Nemocnica Agel Košice – Šaca

Nemocnica AGEL Košice Šaca predstavila svoju revolučnú novinku v oblasti ultrazvukovej diagnostiky. Podľa ich slov ide o najpokročilejšiu a najbezpečnejšiu technológiu vysoko rozlišovacieho ultrazvuku, GE Voluson E22 Expert, ktorá poskytne lekárom aj budúcim rodičom jedinečný zážitok z fotorealistických 3D obrazov plodu.

V súčasnej dobe, kedy môžeme sledovať klesajúci trend pôrodnosti, je podľa generálneho riaditeľa šačianskej nemocnice Pavla Rusnáka veľmi dôležité, aby bolo o mamičky a ich bábätká postarané čo najlepšie a aby pocit istoty a bezpečia našli práve v zdravotníckych zariadeniach, ktoré disponujú najmodernejšími technológiami.

„Nové funkcie zabezpečujú, že diagnostický proces je ešte komplexnejší a lepší, so širším pokrytím a detailnejším zobrazením štruktúr, čím poskytuje lekárom všetky potrebné nástroje pre čo najpresnejšiu diagnostiku. Tento ultrazvukový prístroj nie je len ďalším technologickým vylepšením. Je to komplexný nástroj pre gynekológiu a pôrodníctvo, ktorý otvára cestu k presnejším diagnózam a lepšej starostlivosti o pacientky,” uviedol prednosta Gynekologicko-pôrodníckej kliniky Erik Dosedla.Prečítajte si viac: