Na sídlisku Ťahanovce už v piatok 15. júna svoje brány otvorí obchodné centrum CENTRAL SHOPPING


Foto: Na sídlisku Ťahanovce už v piatok 15. júna svoje brány otvorí obchodné centrum CENTRAL SHOPPING Foto: Sídlisko Ťahanovce

Už v piatok 15. júna obchodné centrum CENTRAL SHOPPING otvorí svoje brány. Nové obchodné centrum sa nachádza medzi poliklinikou a poštou na sídlisku Ťahanovce v Košiciach.

Pre našich zákazníkov sme pripravili svetlé, presklené priestory. Na spodnom poschodí už funguje Billa a na vrchnom už v stredu mohli ľudia nakupovať v 101 drogérii, v lekárni Dr. Max, v očnej optike Fokus, ale aj v kvetinárstve Sandy Creative Flowers,“ uviedol Miroslav Mikluš, konateľ Mimiso.

Okolie obchodného centra je upravené, pre návštevníkov je dispozícii takmer 40 parkovacích miest. Súčasťou obchodného centra je bezbariérový prístup, v interiéri môžete využiť výťah pre deväť osôb. Okrem hlavného vchodu sa dá do centra vojsť aj z pasáže z Budapeštianskej ulice alebo z Americkej triedy.

Slávnostné otvorenie sa uskutoční od 13. do 19. hodiny. Zo strany pasáže bude pripravený skákací hrad, nebudú chýbať rozprávkové postavičky, DJ pre deti, modelovanie z balónov, animátori, ale aj maľovanie na tvár. Pre dospelých je pripravená akcia v kaviarni sietí Caffe Trieste, kde si budú môcť  dať za cenu jednej dve kávičky. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: kosicednes.sk