Deti z MČ Nad Jazerom oslávili Medzinárodný deň detí, o zábavu sa postarali i košickí hasiči


Foto: Deti z MČ Nad Jazerom oslávili Medzinárodný deň detí, o zábavu sa postarali i košickí hasiči
Galéria: 12 fotiek
Foto: Hasiči Košice

V sobotu 26. mája 2018 sa na pláži pri jazere konala oslava Medzinárodného dňa detí. Pre deti boli vytvorené tri zóny. Jedna v podobe kultúrneho programu na pódiu, druhú tvorili partneri podujatia a v tretej – animačnej – bol skákací hrad, drevený kolotoč, maľovanie na tvár, vozenie na šľapacích kárach, na poníkoch, minifarma i 6 súťažných stanovíšť, kde plnili úlohy.

Na pódiu sa o zábavu postarala tanečnými vystúpeniami skupina G Mini Dance team, smiechoty a veselosť priniesli súťaže, ktoré s deťmi viedol jazerský poslanec Róbert Schwarcz. Predstavilo sa tiež sociálne divadlo Hopi hope, ktoré vzniklo ako prirodzené vyústenie činnosti občianskeho združenia ArtEst – polyestetické vzdelávanie znevýhodnenej mládeže a pracuje s mentálne hendikepovanou mlaďou v oblasti umeleckej tvorby. Predviedli predstavenie Kráska a zviera,“ informuje mestská časť Nad Jazerom.

Vystúpil i jediný klub amerického cheerleadingu v meste Košice, Destiny Cheer Teamu. Jednou z najočakávanejších atrakcií bola penová show, o ktorú sa postarali košickí hasiči. Bodku za popoludním venovaným deťom urobila spevom i „kúzlami“ speváčka Anna Gajová (UsmievAnka).
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: MČ Nad Jazerom