Na Alejovej ulici budú v sobotu 19. mája súťažiť zástupcovia národnostných menšín


Foto: Na Alejovej ulici budú v sobotu 19. mája súťažiť zástupcovia národnostných menšín Foto: ilustračné

V sobotu 19. mája 2018 zástupcovia národnostných menšín budú súťažiť vo všešportovom a zábavnom areáli na Alejovej 2 v Košiciach. 20. ročník Športového dňa národnostných menšín slávnostne otvoria o 10:00 hod., futbalový turnaj dospelých začne o 11:00 hod..

Organizátormi podujatia sú Klub národnostných menšín a Pamätná Izba Sándora Máraiho, v spolupráci s Komisiou národnostných menšín pri Mestskom zastupiteľstve v Košiciach. Na športový deň pozývajú nielen svojich priaznivcov, ale aj všetkých športu chtivých záujemcov bez rozdielu národností.

Pre reprezentantov jednotlivých národnostných menšín pripravili organizátori viaceré športové disciplíny, ako napríklad futbal, šípky, šach, minigolf (Adventure golf), stolný tenis, preťahovanie lanom, chýbať nebude ani štafetový beh rodín. Pre najmenších sú pripravené, okrem športových, aj rôzne súťaže zručnosti. Do všetkých súťaží, okrem futbalu, je možné prihlásiť sa i priamo na mieste počas registrácie, a to v čase od 9:30 do 10:30 hod.,“ informuje mesto Košice.


Miesto: Areál na Alejovej 2, Košice
Dátum: 19.05.2018 - 10:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Košice