Polícia žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní po Anne Sklárovej z Hrane a Erikovi Kučerovi z Košíc


Foto: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní po Anne Sklárovej z Hrane a Erikovi Kučerovi z Košíc Foto: KR PZ Košice

Polícia v Košiciach pátra po 50-ročnej Anne Sklárovej z Hrane. Okresný súd Bratislava V vydal na Annu príkaz na zatknutie pre prečin podvodu. „Hľadaná sa dlhodobo nezdržiava v mieste svojho trvalého bydliska, úmyselne sa skrýva, a nepreberá si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní,“ uviedla Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ v Košiciach.

Popis osoby : 175 cm vysoká, štíhla postava, oválna tvár, hnedé oči, plavé vlasy
Popis oblečenia: nezistený 
Zvláštne znamenia : bez tetovaní a viditeľných znakov na tele 

Polícia pátra aj po Erikovi Kučerovi z Košíc, ktorého Okresný súd Prešov vydal príkaz na zatknutie pre trestný čin podvodu. „Hľadaný sa dlhodobo nezdržiava v mieste svojho trvalého bydliska, úmyselne sa skrýva, a nepreberá si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní,“ dodala Ivanová z KR PZ v Košiciach.

Popis osoby : nezistený
Popis oblečenia : nezistený

Akékoľvek informácie o  hľadaných osobách môžete oznámiť na ktoromkoľvek útvare PZ alebo telefonicky na známom telefónnom čísle 158. V pracovných dňoch v čase od 7:30 do 15:30 hod.  priamo na oddelenie pátrania a KTČ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach na číslo 09619 31073.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Košice