- Bianka Biceková
- •
- Krimi
- •
- Seňa
- 7. marec 2025 o 19:50
Brutálny konflikt mužov v obci neďaleko Košíc. Jeden z nich zaťal druhému sekerou do hlavy
Konflikt dvoch mužov v obci Seňa neďaleko Košíc vyústil vo štvrtok večer do brutálneho útoku. Jeden z mužov vzal sekeru do ruky a zaťal tomu druhému sekerou do hlavy. Ten bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice, našťastie je mimo ohrozenia života. Podľa informácií denníka Korzár išlo o hádku dvoch susedov.
Prípadom sa zaoberá aj polícia, ktorá vo večerných hodinách útočníka zadržala na mieste činu bezprostredne po útoku a umiestnila do cely policajného zaistenia. Košická krajská kriminálka vedie vyšetrovanie pre vážny násilný čin, ktorý viedol k ublíženiu na zdraví.
AKTUALIZÁCIA:
Štyridsaťročný muž, ktorý utrpel úraz hlavy, sa bude liečiť šesť až dvanásť týždňov. Voči 35-ročnému mužovi z okresu Košice – okolie bolo vznesené obvinenie za zločin ublíženia na zdraví v súvislosti s brutálnym fyzickým útokom. Sudca Mestského súdu Košice rozhodol o jeho vzatí do väzby. Za tento skutok mu hrozí štyri až desať rokov za mrežami.
Minútky zo Slovenska
- 20:10 Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta až 650 €, no platí dôležitá výnimka
- 20:10 Študenti rozhodli. Toto je Učiteľ roka 2025 na MTF STU v Trnave
- 20:10 Poslanca Jána Ferenčáka fyzicky napadli pred jeho dcérou, prehovoril o tom, čo sa stalo
- 20:10 Kde v Nitre pribudne nová Biedronka? Investor plánuje rozšírenie cesty, pribudnú aj parkovacie miesta
- 20:10 Smrteľná nehoda neďaleko Banskej Štiavnice: Cyklista sa zrazil s policajtkou v aute, na mieste zomrel
- 20:10 Bánovce získali viac ako 600-tisíc eur na novú cyklotrasu, mesto chce posilniť prepojenie s okolitými obcami
- 20:10 FOTO: Vedeli ste, že aj Žilinský kraj má svoj Yellowstone ? Farebné jazierka so sírnym zápachom pozná len málokto
- 19:10 Poslanec Ľubomír Galko skončil na pohotovosti. Nešťastne spadol, vraj to brutálne bolelo
- 19:10 Kaliňák prijal výzvu študentov na diskusiu: V Žiline bude čeliť otázkam maturantov
- 19:10 Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta sa vyšplhá až na 650 eur, no platí dôležitá výnimka
- 18:50 Chceš 4-tisíc eur? Stačí sa stať šoférom MHD v Bratislave. Dopravný podnik ponúka aj ďalšie benefity
- 18:20 V Lučenci došlo k takmer dokonalej lúpeži, prípad mal však nečakaný zvrat, zaskočil aj policajtov
- 18:20 Súd uzavrel prípad Adama z Nového Mesta, ktorý airsoftovou zbraňou strieľal na spolužiakov. Namiesto trestu dostal iba..
- 18:20 Na jednej z levických ulíc dochádza k nechutným incidentom. Na ľudí niekto z okna paneláku leje vodu a hádže vajcia
- 18:00 Mladučká Simona zo Smrečian zmizla počas víkendovej noci. Pátranie už odvolali