Trebišovčania smútia za dlhoročným lekárom a miestnym poslancom. Bol ten najlepší, odkazujú a ďakujú mu


Foto: Trebišovčania smútia za dlhoročným lekárom a miestnym poslancom. Bol ten najlepší, odkazujú a ďakujú mu Foto: Facebook/Dobré správy z Trebišova/freepik/úprava redakcie

Trebišovčania smútia za dlhoročným lekárom miestneho futbalového klubu Slavoj Trebišov a bývalým poslancom Mestského zastupiteľstva. Jozef Anďal zomrel počas minulého týždňa vo veku 77 rokov. Informovalo o tom mesto Trebišov na sociálnej sieti.


Pod týmto príspevkom sa objavilo množstvo kondolencií, mnohí naňho spomínajú ako na dobrého človeka a skvelého praktického lekára. „Nech odpočíva v pokoji. Bol to najlepší lekár v Trebišove. Nepoznám lekára, ktorý svoju prácu začína od siedmej hodiny, veľa ľuďom pomohol, patrím medzi nich. Zato mu srdečne ďakujem,” napísala Marta. „Nech odpočíva v pokoji. Keď dlhé roky pracoval ako lekár v PK Trebišov, tak mi bol dobrý sused. Navštevovali sme sa aj rodiny. Nech mu je zem ľahká,” zaspomínal Vojtech.

„Navždy odišiel človek, dobrý lekár, priateľ, ktorý nie iba mne, ale mnohým bude veľmi chýbať. Nech mu je naša drahá slovenská zem ľahká a nech odpočíva v pokoji,” odkázal Milan. „Úprimnú sústrasť rodine, bol to pán Lekár, takých už je málo. Pán doktor, ďakujem Vám za všetko, za mňa a mojich rodičov,” smúti Erika.„Ďakujem Vám za všetko, pán doktor Anďal. Česť Vašej pamiatke, na Vás sa nedá zabudnúť, budete chýbať všetkým, ktorým ste pomohol, a všetkým, čo Vás mali radi,” adresovala vrúcne slová Marieta. „Úprimnú sústrasť celej rodine. Bol to najlepší lekár. Nech odpočíva v pokoji,” zhodnotila Tatiana.

Na jeho počesť mu Popi Singit poslali aj pieseň do neba.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: