Chceš dohliadať na bezpečnosť v tvojom meste? Košice hľadajú mestských policajtov


Foto: Chceš dohliadať na bezpečnosť v tvojom meste? Košice hľadajú mestských policajtov Foto: Facebook/Mestská polícia Košice

Práca mestskej polície má svoj význam, aj keď mnohí nedokážu jej úlohu v spoločnosti oceniť. Už niekoľkokrát sme informovali o hrdinských činoch mestských policajtov, ktorí neraz zachránili život alebo pomohli človeku v núdzi. Ak ste človek, ktorému záleží na bezpečnosti a poriadku v jeho meste, aj vy môžete doplniť rady mestských policajtov.

Mesto Košice totiž vyhlásilo výberové konanie na pozíciu mestský policajt - priamy výkon služby. Nástupný termín je v septembri 2024. Uchádzači však musia spĺňať niekoľko dôležitých podmienok a predpokladov. Pozícia je ohraničená vekom od 21 rokov, uchádzať musí mať maturitou ukončené úplné stredné alebo stredné odborné vzdelanie a fyzickú zdatnosť či psychickú spôsobilosť. Výhodu môžu mať držitelia zbrojného preukazu a vodičského oprávnenia skupiny B.

Záujemcovia o túto pozíciu sa musia 25. júla o 08:00 hod. dostaviť do vestibulu budovy Magistrátu mesta Košice na Triede SNP 48, kde predložia žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, vyplnený osobný dotazník, štruktúrovaný životopis a doklad o vzdelaní.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: