Nasajte futbalovú atmosféru priamo na štadióne. Košice spustili predaj permanentiek na novú sezónu


Foto: Nasajte futbalovú atmosféru priamo na štadióne. Košice spustili predaj permanentiek na novú sezónu Foto: Facebook/FC Košice - oficiálna stránka/Šimon Pavlišin

Začiatkom tohto týždňa spustili Košice predaj permanentiek na novú futbalovú sezónu Niké ligy 2024/2025. Po predošlej, nie veľmi vydarenej sezóne, je tu nový štart, ktorí, pevne veríme, prinesie viac úspechov. Tí, ktorí sú skalnými fanúšikmi a permanentku si zakúpili už v minulej sezóne, jediným klikom si ju môžu predĺžiť a dokonca na tom istom mieste, kde sedeli doteraz. Prolongáciu však musia stihnúť do konca júna. Pre ostatných záujemcov sú k dispozícii všetky ostatné miesta v termíne do 27. júna.

„Benefitom pre oba typy permanentkárov je, že v cene vstupenky získajú právo vstupu na svoje miesto aj na prestížny prípravný zápas medzi FC Košice a AS Rím, ktorý sa odohrá 22. júla 2024. Možnosť zakúpiť si permanentky na celú sezónu bude aj po 30. júni 2024, ale už bez možnosti vstupu na zápas proti AS Rím,” vysvetľuje klub.


Ak sa bojíte, že nestihnete žiadny z uvedených termínov, nemajte obavy. Zakúpiť si pernamentky budete môcť aj neskôr, jedinou nevýhodou je to, že nezískate vstup na zápas FC Košice - AS Rím.


Pernamentky zakúpiš na tomto odkaze.

Letná príprava

Košičania majú za sebou už úvodné stretnutie letnej prípravy. Počas neho si zmerali sily s Humenným, no nedopadlo to v ich prospech a utrpeli prehru. Na programe sú však ďalšie zápasy, kde môže klub ukázať svoje kvality pod vedením Gergelyho Geriho:

  • FC Kisvárda - FC Košice (29. 6. o 10.30 hod.),
  • MŠK Žilina - FC Košice (3. 7.),
  • MFK Zemplín Michalovce - FC Košice (6. 7.),
  • Górnik Zabrze - FC Košice (13. 7.),
  • FC Košice - AS Rím (22. 7.).


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: