FOTO: Módna šou odštartovala Košické kultúrne leto. Prehliadka v historickom centre bola jedinečným zážitkom


FOTO: Módna šou odštartovala Košické kultúrne leto. Prehliadka v historickom centre bola jedinečným zážitkom
Galéria: 13 fotiek
Foto: Facebook/Košice - Mesto Košice

Historické centrum Košíc rozžiarila móda v spojení s dobrou hudbou. Nedeľný podvečer patril tradičnej módnej šou SPIRIT Hlavná, ktorá slávnostne otvorila Košické kultúrne a športové leto 2024. Deviaty ročník tejto udalosti sa konal pri Spievajúcej fontáne, ktorá poskytla čarovné kulisy pre výnimočnú prehliadku módnych trendov a hudobných vystúpení.

Návštevníci si mohli vychutnať módne umelecké diela od dizajnérov ako Zuzana Háková, Gabriela Holczer, Martina Deak, Škola umeleckého priemyslu, butik Koza Klan a pánska móda od MANICON.

Okrem módnych prehliadok sa o zábavu postarali hudobné a tanečné vystúpenia. Na pódiu sa predstavili KISS MY EX, DJ Robo Matejka, DJ Pepo, tanečná škola Outbreak.sk a Whos’that kidz.Košické kultúrne leto si nemohlo pripraviť lepší začiatok svojej reťaze plnej akcií, ako je kombinácia krásneho historického centra, zaujímavých módnych kúskov a dobrej hudby. Už teraz sa môžete tešiť na ďalšie skvelé podujatia.

Už túto sobotu 29. júna vás totiž čaká Letná tanečná show a o týždeň neskôr Hudobné kino na jedinečnej clone košickej fontány. Bohatý program je pripravený na každý víkend až do 25. augusta. Bude plný hudby, tanca, ale aj športových akcií či zaujímavých diskusií. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac:Zdroj: Facebook/Košice - Mesto Košice