FOTO: Nablýskané veterány opäť brázdili po cestách Zemplína. Konal sa 18. ročník Zemplín Veterán Rallye


FOTO: Nablýskané veterány opäť brázdili po cestách Zemplína. Konal sa 18. ročník Zemplín Veterán Rallye
Galéria: 9 fotiek
Foto: Facebook/Michalovce - srdce Zemplína

Po roku sa opäť vrátilo obľúbené motoristické podujatie, ktoré nielenže predvádza nádherné veterány, ale zároveň odhaľuje krásy a históriu Zemplína. Zemplín Veterán Rallye, jedno z najprestížnejších podujatí v kalendári Košického kraja, aj tento rok previedlo nadšencov fascinujúcimi trasami Michaloviec, Trebišova, Sobraniec, Slanca, Orechovej a Jenkoviec. 

Tento rok sa konal už 18. ročník Zemplín Veterán Rallye, ktorý na námestie pritiahol pozornosť množstva ľudí. Okrem samotných veteránov, krásnych dám v šatách a džentlmenov v klobúkoch, mohli ľudia zažiť aj jazdu Veterán Expres vláčikom, ktorá potešilo najmä deti. Program spestrili umelecké vystúpenia Základnej umeleckej školy Michalovce, Základnej školy Komenského 12 v Sobranciach a tiež Základnej umeleckej školy Sobrance. Spanilú jazdu veteránov po Zemplíne oficiálne odštartoval primátor Michaloviec, Miroslav Dufinec.

O bezpečnosť a plynulý priebeh počas celého podujatia sa starala Polícia Košického kraja spolu s kolegami o obvodných oddelení. Ich prítomnosť zaručila, že si všetci mohli užiť akciu bez obáv a zároveň tak prispeli k honosnému sprievodu plného historických skvostov.Prečítajte si viac:Zdroj: Facebook/Michalovce - srdce Zemplína