Peugeot vs Seat. Na VSS smerom na Vyšné Opátske sa zrazili dve autá


Foto: Peugeot vs Seat. Na VSS smerom na Vyšné Opátske sa zrazili dve autá Foto: snímka obrazovky/Facebook/Dopravný servis KE,KS/JYB

Včera popoludní v čase o 14:35 hod. došlo k dopravnej nehode na ceste I/16 v smere od mosta VSS smerom na Južné nábrežie v ľavom jazdnom pruhu. Zrazili sa tam dve osobné automobily značky Peugeot a Seat, čo spôsobilo zdržanie. Upozornila na to vodička v skupine Dopravný servis KE,KS.

Podľa informácií od polície viedla vodička vozidlo značky Peugeot po spomínanej komunikácii, pričom počas prechádzania z ľavého jazdného pruhu do pravého jazdného pruhu nedala prednosť v jazde vodičovi značky Seat, ktorý jazdil v pravom jazdnom pruhu. Tým pádom narazila do jeho zadnej ľavej časti, následkom čoho Seat dostal šmyk a narazil do zvodidiel.

„Cestné zvodidlá neboli následkom nárazu poškodené. Po splnení všetkých zákonných podmienok bola udalosť na mieste ukončená ako škodová udalosť. Vodičke vozidla značky Peugeot bola na mieste uložená bloková pokuta za porušenie pravidiel cestnej premávky,” uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Premávka bola kvôli nehode obmedzená v jednom jazdnom pruhu na nevyhnutne potrebný čas, cestnú premávku usmerňovala polícia.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: