Pohoršené Košičanky. Muži na autobusovej stanici si ich fotia v sukniach zospodu. Dnešná doba je skazená, hromžia


Foto: Pohoršené Košičanky. Muži na autobusovej stanici si ich fotia v sukniach zospodu. Dnešná doba je skazená, hromžia Foto: googlemaps

V skupine Košice - kuriozity a absurdity sa objavil príspevok od užívateľky sociálnych sietí, ktorá prostredníctvom neho upozornila ostatné zástupkyne ženského pokolenia na nevhodné správanie niektorých individuí, ku ktorému dochádza na autobusovej a železničnej stanici v Košiciach.

„Dnešná doba je tak skazená, že chlapi si natáčajú a fotia dievčatá zdola, keď majú šaty či sukne a je im jedno, že sú na verejnosti, kde ich každý vidí. Dnes som upozornila pána, že zavolám políciu a on na mňa začal útočiť. Týmto chcem upozorniť všetky baby, aby si dávali pozor,” napísala v príspevku.

Na toto upozornenie reagovalo viacero komentujúcich vrátane Ľudky, ktorá sa snaží po svojej zlej skúsenosti vyvarovať podobným situáciám: „Odporúčam nosiť pod sukňou malé kraťasy látkové, majú ich v každom obchode. Inak ja nechodím, lebo vyzerám ako 15-ročná a po incidente vo vlaku, kedy ma obychytkával p***fil s tým, že či mám vôbec občianku…” Jedna z komentujúcich zas odporúčala, aby ženy nosili po ruke slzný sprej v prípade, že by sa schyľovalo k fyzickému kontaktu.

S otázkami v tejto veci sme sa obrátili aj na políciu. Správu budeme aktualizovať o jej vyjadrenie.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: