Obrovský dopravný kolaps v Košiciach! Celé mesto je upchaté, poriadne sa zdržíte


Foto: Obrovský dopravný kolaps v Košiciach! Celé mesto je upchaté, poriadne sa zdržíte Foto: Facebook/Dopravný servis KE,KS/MKB/PG

Dnešné dopoludnie si vyžaduje na košických cestách obrovskú dávku trpezlivosti. Košická polícia informuje o dopravnej nehode na moste VSS, v dôsledku ktorej je tento úsek obojsmerne uzavretý (smer Prešov, aj smer Rožňava), preto vyzývajú k vodičov k využitiu alternatívnej trasy.

To však nemusí byť šťastným riešením. Vodiči hlásia v skupine Dopravný servis KE,KS úplný kolaps v celom meste. Aktuálne sa výrazne zdržíte na výpadovke z KVP smerom na Jazero, rovnako je to aj v opačnom smere od Opátskeho a Prešovskej. Kolóny sa tvoria aj v smere z Furče na Palackého a o nič lepšie to nie je ani na vstupe do mestskej časti Barca, kde sa kolóny tiahnu od Šebastoviec až po VSS.

Zdržanie očakávajte aj na Južnej triede smer VSS, pomaly sa to začína plniť autami.

Aktualizácia 10:50 hod.: Zdržanie pomaly prevyšuje 90 minút. Jeden z vodičov sa posťažoval, že v kolóne stojí už dve hodiny.

Aktualizácia 11:30 hod.: Most VSS sprejazdnený, pomaly sa začínajú kolóny rozpúšťať. Dopravná nehodu však hlásia v mestskej časti Barca pri soche Jána Pavla II., takže v tomto úseku možno očakávať ešte zdržanie.


Aktualizácia 12:05 hod.: Jedna vodička upozornila na neprejazdnú cestu z Maďarska aj z Čane, pričom kolóna sa tvorí až päť kilometrov za Šebastovcami v smere do Košíc. „Vôbec sa to nehýbe. Čisté zúfalstvo. Jedna nehoda na moste VSS a všetko zápchaté až po Kechnec, ale hlavne, že policajti vyberajú na prechode z Maďarskom pokuty za rýchlosť. Nik Vás na to neupozorní,” upozornila

Správu budeme aktualizovať.


 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: