VIDEO: Nebezpečná diera v Košiciach vyzerá na prvý pohľad neškodne. V skutočnosti je poriadne hlboká


Foto: VIDEO: Nebezpečná diera v Košiciach vyzerá na prvý pohľad neškodne. V skutočnosti je poriadne hlboká Foto: Facebook/Dopravný servis KE,KS

Na Ulici Výstavby v Košiaciach dávajte pozor. Objavila sa tam nebezpečná, niekoľko centimetrov hlboká diera. Tá okrem ľudí, môže ohroziť aj zvieratá. Na prvý pohľad vôbec nevyzerá nebezpečne, ale na videu uverejnenom na sociálnej sieti sa to javí inak. 

Napriek tomu, že niektorí Košičania chodia cestou denno denne netušili, že je diera až v takto zlom stave. „Ja tam chodim na nákladnom, až takto z blízka som si to nepozrel, ale ďakujem, že ste to nakamerovali. Od dnes kým to nedajú dokopy tam ani nepôjdem. Nevedel som, že to je až takto brutálne,” píše Radoslav. 

Obyvatelia z okolia a ľudia, ktorí cestu využívajú, môžu dúfať v dobrý a skorý koniec. Podľa jedného z komentujúcich mali na Ulici obrancov mieru a na Pokroku rovnaký problém. Tam sa nachádzala približne dvadsať centimetrov hlboká diera, ktorá sa dočasne označila značkami. 

Čakalo sa na vyjadrenie 26 firiem, či tam nemajú svoje vedenie (plyn, voda, elektrina, optika atď.), hneď ako sa všetci vyjadrili, sa začalo s opravou. Trvalo to maximálne 2 - 3 týždne. Podobný problém som hlásil na Ulici obrancov mieru asi dva mesiace dozadu, od nahlásenia do finálnej opravy prešlo menej ako dva týždne.“

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: