Polícia obvinila z vraždy muža nájdeného na lesnej ceste, dvoch miestnych mužov


Foto: Polícia obvinila z vraždy muža nájdeného na lesnej ceste,  dvoch miestnych mužov Foto: ilustračné

Vyšetrovateľ kriminálnej polície KR PZ v Košiciach obvinil z vraždy muža, ktorého telo bez známok života bolo nájdené vo štvrtok 28.decembra 2017 v nočných hodinách na lesnej ceste pri meste Medzev, dvoch miestnych mužov.

„Na základe doposiaľ získaných dôkazov a vykonaného dokazovania vzniesol vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach obvinenie na dvoch miestnych mužov vo veku 25 a 36 rokov pre obzvlášť závažný zločin vraždy spáchaný formou spolupáchateľstva. Podľa predbežných výsledkov z pitvy opakovanými údermi doposiaľ nezistenými predmetmi mužovi spôsobili mnohopočetné poranenia hlavy, najmä v tvárovej oblasti,“ uviedla Jana Mésarová hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach.


Obvinení muži bol umiestnení do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ PZ zároveň spracoval podnet na vzatie oboch obvinených do väzby. V prípade dokázania viny obvineným mužom hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov. V danej veci vyšetrovateľ PZ naďalej vykonáva potrebné procesné úkony i úkony smerujúce k zisteniu totožnosti muža,“ dodala Jana Mésarová z KR PZ v Košiciach.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Košice