AKTUÁLNE: Vážna dopravná nehoda na Moldavskej ceste v Košiciach. Zasahuje polícia


Foto: AKTUÁLNE: Vážna dopravná nehoda na Moldavskej ceste v Košiciach. Zasahuje polícia Foto: Facebook/ Dopravný servis KE,KS/ A. V.

Členovia facebookovej skupiny Dopravný servis KE, KS informovali o vážnej dopravnej nehode na priechode pre chodcov. Podľa svedkov nehody malo vozidlo nabrať chodca, ktorý sa snažil prejsť priechodom pred kruhovým objazdom na Moldavskej ulici v Košiciach. 

Nehoda je podľa svedkov vážna, polícia to vyvrátila

Podľa svedkov dopravnej nehody má ísť o vážnu situáciu. Ako naznačili, situácia pôsobí tak, akoby malo ísť o smrteľnú dopravnú nehodu. Túto informáciu nám potvrdili dvaja svedkovia. Polícia však dohady vyvrátila. Ako uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, po nehode bola zranená chodkyňa, utrpela však len ľahké poranenia. 

„Vodič, ktorý včera (11.6.) viedol osobné motorové vozidlo zn. Suzuki v Košiciach po Triede SNP v smere na Alejovú ulicu, na riadne vyznačenom priechode pre chodcov pred kruhovým objazdom prednou časťou vozidla narazil do chodkyne, ktorá po ňom v tom čase prechádzala. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpela chodkyňa ľahké zranenia. Prítomnosť alkoholu u vodiča zistená nebola. Po ukončení potrebných procesných úkonov bolo vo veci začaté trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví. Presná príčina vzniku dopravnej nehody je predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ povedala pre Košičak


 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: