Nebaví vás vaša práca? Možno je čas na zmenu. Na veľtrhu v Spoločenskom pavilóne nájdete stovky pracovných ponúk


Foto: Nebaví vás vaša práca? Možno je čas na zmenu. Na veľtrhu v Spoločenskom pavilóne nájdete stovky pracovných ponúk Foto: ilustračné/Facebook/Košický smaosprávny kraj

Ak sa cítite, že stagnujete na jednom bode, alebo že potrebujete zmenu, navštívte v stredu 12. júna Spoločenský pavilón v Košiciach, kde môžete objaviť vaše nové smerovanie. V týchto priestoroch totiž odštartuje známy veľtrh práce Kariéra EXPO, ktorý prinesie stovky pracovných príležitostí.

Návštevníkom bude k dispozícii viac ako 50 zamestnávateľov z rôznych oblastí vrátane administratívy, dopravy, logistiky, manažmentu, zdravotníctva, informačných technológií, služieb a ďalších odvetví. Prácu môžete nájsť v známych spoločnostiach ako Lidl, Telekom, Doprastav či Železničná spoločnosť Slovensko. Kompletný zoznam vystavovateľov nájdete na tomto odkaze.

Z veľtrhu neodídete len s novými kontaktmi, ale aj s vedomosťami a skúsenosťami. Počas podujatia si budete môcť otestovať svoje osobnostné, jazykové či IT znalosti, zaznejú tu zaujímavé prednášky, ktoré vás opäť namotivujú vo vašom kariérnom raste a vyskúšať si môžete aj modelový pracovný pohovor.

Nezabudnite si so sebou zobrať aj svoj životopis, ktorým zaujmete potenciálnych zamestnávateľov. Ak si s ním však neviete rady, na mieste si ho môžete nechať prekonzultovať, prípadne zhotoviť profesionálnu fotografiu. Na pódiu sa počas celého dňa vystrieda množstvo odborníkov z viacerých oblastí, ale nebude chýbať ani kultúrna vložka od Štefana Šteca či humor komika menom Domi Haly.

Ak chcete vstup zdarma, pred samotným podujatím je potrebná registrácia.

Zdroj: Kariéra EXPO

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: