Mladá vodička dostala šmyk na mokrej ceste a skončila v strome. Okamžite ju transportovali do košickej nemocnice


Foto: Mladá vodička dostala šmyk na mokrej ceste a skončila v strome. Okamžite ju transportovali do košickej nemocnice Foto: Zdroj: Facebook/Polícia SR - Košický kraj

Úvod pracovného týždňa sa nezačal najlepšie pre 24-ročnú vodičku, ktorá v pondelok 10. júna popoludní viedla osobné motorové vozidlo značky Škoda Octavia z Vajkoviec smerom na obec Rozhanovce. Podľa informácií krajskej polície pravdepodobne z dôvodu zlej techniky jazdy na mokrej vozovke zišla s autom z cesty, kde ľavou bočnou stranou narazila do stromu, ktorý sa nachádzal vedľa cesty.

Mladá žena utrpela pri nehode ťažké zranenia, kvôli čomu bola transportovaná do jednej z košických nemocníc. Rozsah zranení bol tak vážny, že nebola schopná vykonať dychovú skúšku, preto jej bol v nemocnici odobratý biologický materiál.

„Čo viedlo k vzniku tejto dopravnej nehody a aké boli presné okolnosti jej vzniku je predmetom ďalšieho vyšetrovania,” ozrejmila polícia, ktorá zároveň apeluje na vodičov, aby boli opatrní a svoju jazdu prispôsobili aktuálnym poveternostným podmienkam.

Prečítajte si viac: