Košičan Slafkovský zahviezdi v novom seriáli. Fanúšikovia hokeja budú môcť nazrieť do zákulisia zámorského klubu


Foto: Košičan Slafkovský zahviezdi v novom seriáli. Fanúšikovia hokeja budú môcť nazrieť do zákulisia zámorského klubu Foto: Instagram/_slafkovsky_

Rodený Košičan a slovenský útočník Juraj Slafkovský, ktorý hviezdi v zámorskej NHL, sa čoskoro objaví na obrazovkách kanadskej televízie a strímovacej služby Crave. Dôvodom je natáčanie dokumentárneho seriálu, vďaka ktorému budú môcť diváci už v druhej polovici tohto roka nazrieť do zákulisia jedného z najprestížnejších kanadských klubov Montreal Canadiens.

Ako informuje portál Sportnet, osemdielna séria prevedie fanúšikov hokeja celou predošlou sezónou. Okrem samotných hráčov sa diváci zoznámia s realizačným tímom i ďalšími členmi, ktorí stoja za celou hokejovou parádou.„Tento dokumentárny seriál je portrétom čistých emócií a ponúka jedinečný prístup ku kľúčovým hráčom, hviezdam a ikonám jednej z najznámejších kanadských športových organizácií,” cituje portál viceprezidentku produkčnej spoločnosti Bell Media Suzane Landry.

Slafkovský si dres Montrealu obliekol po tom, čo bol v roku 2022 draftovanou jednotkou. Hoci štart uplynulej sezóny nevyzeral pre mladého hráča sľubne, v druhej polovici si začal pripisovať cenné body, čím sa stal ťahúnom tímu a obhájil svoje miesto v zámorí. Dokonca sa mu podarilo prekonať slovenský rekord Mariána Gáboríka, keďže bodoval osem zápasov v rade.

Prečítajte si viac: