Na Jahodnej a v Džungli dôjde počas týchto dní k dočasným zmenám v premávke autobusov


Foto: Na Jahodnej a v Džungli dôjde počas týchto dní k dočasným zmenám v premávke autobusov Foto: Facebook/Dopravný podnik mesta Košice, a.s.

Najbližšie dva dni budú v košickej mestskej hromadnej doprave poznačené miernymi zmenami. O prevádzkových úpravách informovala hovorkyňa Dopravného podniku mesta Košice Vladimíra Bujňáková.

Obmedzenia sa dotknú autobusovej linky číslo 25. V piatok 7. júna budú v čase od 08:00 do 16:00 hod. prebiehať práce na ceste na križovatke medzi ulicami Brodná a Člnková v mestskej časti Košice - Džungľa. Z toho dôvodu nebudú autobusy zachádzať na Člnkovú ulicu.

Zmeny sa dotknú aj premiestnenia zastávok. „Zastávka Plťová sa presunie na Severné nábrežie pred križovatku s Plťovou a zastávka Džungľa sa presunie na Rampovú ulicu pred križovatku s Člnkovou,”ozrejmila Bujňáková.

Od piatka do nedele ožije Jahodná motoristických podujatím Čermeľský kvet 2024. Kvôli tomu sa dolné parkovisko pred chatou Jahodná uzavrie a všetky spoje autobusovej linky číslo 14 budú premávať na mimoriadnu konečnú zastávku Jahodná, chata na hornom parkovisku pod zjazdovkou (vjazd z príjazdovej cesty, odbočenie doľava približne 40 metrov pred bežnou zastávkou).


Prečítajte si viac: