Košičania, odskočte si na spoločné cykloraňajky. Deň vám nemôže začať krajšie


Foto: Košičania, odskočte si na spoločné cykloraňajky. Deň vám nemôže začať krajšie Foto: ilustračné/freepik

Mesto Košíce pozýva v rámci kampane Do práce na bicykli na spoločné cykloraňajky, ktoré vám pomôžu naštartovať deň tým správnym smerom. Ak vás však trápi to, že nemáte bicykel, nemusíte zúfať. Pozvaní sú všetci tí, ktorí nechajú svoje autá doma a do práce pôjdu peši, na kolobežke, korčuliach či na prepravu využijú verejnú dopravu.

Spoločne si tak môžete vychutnať raňajky v podobe kávy, ovocia, bagetiek či ďalších pochutín, ktoré sa budú podávať už tento piatok 7. júna od 06:30 hod. na Hlavnej ulici v Košiciach. Stretnutie nadšencov aktívneho životného štýlu bude na križovatke medzi Hlavnou ulicou a lekárňou na Hviezdoslavovej. Okrem jedla si budete môcť podebatiť aj na rozličné témy.

Kampaň Do práce na bicykli je obľúbenou každoročnou iniciatívou, do ktorej sa zapájajú tisícky firiem či organizácií. Jej hlavným cieľom je motivovať zamestnancov, aby pri každodennom cestovaní do práce využívali alternatívne a ekologickejšie spôsoby dopravy. Každý, kto sa zapojí, si svoju dochádzku eviduje v aplikácii, pričom na konci kampane môže vyhrať hodnotné ceny. Pozor, zaregistrovať sa do súťaže môžete len do 7. júna, tak sa poponáhľajte.


Prečítajte si viac: