VIDEO: Láska ide cez... Jahody? Netradičná žiadosť o ruku v Močaranoch chytí za srdce azda každého


Foto: VIDEO: Láska ide cez... Jahody? Netradičná žiadosť o ruku v Močaranoch chytí za srdce azda každého Foto: Zdroj: Facebook/Jahody a zemiaky Močarany

Máj - lásky čas. Máj - jahôd čas. Keď sa tieto dve okolnosti spoja, vznikne z toho niečo krásne a dojemné. Príkladom je aj mladý pár, ktorý si to počas tohto týždňa namieril na samozber jahôd do obce Močarany. Kto by to bol čakal, že neodídu len s plným košíkom… Zrejme to netušila ani mladá slečna, pre ktorú si jej partner pripravil obrovské prekvapenie.

Mladý pán mi dnes zavolal a poprosil ma, či by som im vedela dať riadok, kde nebude veľa ľudí, lebo chce u nás svoju priateľku požiadať o ruku. Poviem Vám… má teda poriadnu guráž,” napísala majiteľka jahodoviska na sociálnej sieti.

Následne zverejnila video, ktoré celý proces zásnub zachytáva. Tento jedinečný moment videli desaťtisíce ľudí, pričom mnohí im popriali veľa šťastných rokov bok po boku.


Nech ich láska kvitne každý rok ako vaše jahôdky,” odkázala Veronika. „Krásne a jednoduché, prajeme im všetko najlepšie na spoločnej ceste životom. Nech majú najsladšiu jahôdkovú svadbu,” napísala Marcela Netradičné, milé, vzácne a nezabudnuteľné. Veľa šťastia. Človek by ani neveril, čo všetko sa odohrá práve na miestach, kde to absolútne nikto nečaká,” ocenila snahu mladého muža Marika.Prečítajte si viac: