Trebišovčania pobežia na pomoc malému bojovníkovi Tobiaskovi. Do mesta zavítajú známe kapely a športovci


Foto: Trebišovčania pobežia na pomoc malému bojovníkovi Tobiaskovi. Do mesta zavítajú známe kapely a športovci Foto: Facebook/Spoznaj Trebišov behom / Charity RUN/Marián Horňák

Šport, charita a zábava. Takto jednoducho sa dá popísať nedeľné podujatie, ktoré organizuje mesto Trebišov. Tých, ktorí nemajú program na víkend, pozývajú v nedeľu 2. mája na 8. ročník Charity Run 2024, ktorý ponúka skvelý zábavný porgram a hudobné vystúpenia.

Tentokrát sa pobeží na pomoc malému bojovníkovi Tobiaskovi a síce registrácia pre bežcov je už uzavretá, v ponuke sú stále sprievodné aktivity. Beh bude mať rôzne kategórie v závislosti od dĺžky trate, pobeží sa v maskách, s domácim miláčikom a chýbať nebude ani nordic walking, preteky lezúňov či jazda na bicykli. 

Mesto svojou návštevou poctia zlatí olympijskí víťazi Matej Tóth a Jozef Pribilinec, majster Slovenska v maratóne Marián Zimmermann či inšpiratívny Marosh The Spartan. Brazílska hudobná šou pod taktovkou zoskupenia Batida zaznie o 12:40 hod. O hudobnú vložku sa ďalej postará kapela Iconito, ktorá vystúpi o 14:30 hod., za ňou bude nasledovať Basawell o 16:15 hod.

Od 13:30 hod. si môžu návštevníci pozrieť veterány, ktoré zaparkujú v meste. Počas celého dňa budú k dispozícii tvorivé dielne, maľovanie na tvár či ukážky prvej pomoci.

Zdroj: trebisov.sk

Miesto: Trebišov
Dátum: 02.06.2024


Prečítajte si viac: