Známe značky za nízke ceny. Na Slovensko zrejme mieri nový diskontný reťazec. Konkurovať bude Actionu či Kik


Foto: Známe značky za nízke ceny. Na Slovensko zrejme mieri nový diskontný reťazec. Konkurovať bude Actionu či Kik Foto: dealz.pl

Už čoskoro budeme môcť nakupovať v ďalšom diskontnom reťazci. Na náš trh zrejme mieri nová značka obchodu, ktorá je známa nízkymi cenami a širokým sortimentom. Svoje predajne by mala otvoriť značka Dealz, ktorá bude konkurovať superlacným obchodným reťazcom, akými sú napríklad Action alebo Kik. Informáciu priniesol portál Aktuality.sk.

Značka je súčasťou firmy Pepco Group, ktorá plánuje rozšíriť svoje pôsobenie do ďalších dvoch krajín strednej Európy. Jednou z nich je Slovensko, ďalšou je Česká republika. Dealz pôsobí niekoľko rokov napríklad v Poľsku.

Čo ponúkne?

Dealz ponúka široký sortiment produktov za nízke ceny. Nájdeme tam potraviny, kozmetiku, hračky, knihy, dekorácie, sezónny tovar, CD a knihy či výrobky do domácnosti. Medzi sortimentom má aj známe značky za bezkonkurenčné ceny. Vychýrené sú v ňom napríklad značky produktov, ktoré sú obľúbené vo Veľkej Británii. Práve tam je tento koncept populárny, kde ho aj mnohí Slováci poznajú pod značkou Poundland.

Príchod reťazca na Slovensko však ešte nie je potvrdený, no u susedov Poliakov sa v predajniach Dealz začali objavovať slovenské a české popisy pre mnohé produkty. Na niektorých produktoch sa dokonca zobrazujú cenovky nielen v poľských zlotých, ale aj v eurách a českých korunách. Podobné indície sa pred časom objavovali aj v zahraničných predajniach Action, ktorý začal najskôr lokalizovať názvy a popisy produktov a až následne oznámil vstup na tunajší trh.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: