Pomôžte opusteným štvornohým priateľom. V košickej Tabačke sa uskutoční jedinečný Bazár pre labky


Foto: Pomôžte opusteným štvornohým priateľom. V košickej Tabačke sa uskutoční jedinečný Bazár pre labky Foto: Facebook/Lehotský sympaťák

Mestská časť Košíc Staré Mesto na sociálnom médiu Facebook informuje o podujatí Bazár pre labky, ktorého cieľom je pomôcť našim štvornohým priateľom. Od stredy 29. mája do piatka 31. mája od 17:00 do 19:00 hod. môžete vaše nepotrebné veci priniesť na staromestskú adnicu na Hviezdoslavovej 7.

Jej vchod sa nachádza zboku z parkoviska. Záujem je o rozličné predmety v dobrom stave, ako napríklad obuv, odevy, doplnky, potreby pre zvieratá, bytové doplnky, elektroniku, hračky či knihy.


Samotný Bazár pre labky sa uskutoční v sobotu 1. júna od 14:00 do 17:00 hod. a v nedeľu 2. júna od 10:00 do 17:00 hod. v podniku Tabačka Kulturfabrik. Príďte si zadovážiť nové kúsky, čím podporíte opustených psíkov a mačičky.

V rámci podujatia sa uskutoční aj sprievodný program v podobe psích vystúpení a detského kútika. Výťažok z predaja poputuje do útulkov Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Košice a Srdce pre mačky.

Zdroj: Bazár pre labky

Miesto: Tabačka Kulturfabrik
Dátum: 29.05.2024    02.06.2024


Prečítajte si viac: