Medzi Kechnecom a Košicami dajte nohu dole z plynu. Na R4 vymieňajú mostné závery, obmedzenia potrvajú mesiac


Foto: Medzi Kechnecom a Košicami dajte nohu dole z plynu. Na R4 vymieňajú mostné závery, obmedzenia potrvajú mesiac Foto: ndsas.sk

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia na rýchlostnej ceste R4 medzi Kechnecom a Košicami. Čiastočná uzávera sa týka úseku mosta nad širokorozchodnou železničnou traťou v smere na Košice, kde prebieha výmena mostného záveru. 

S prácami sa začalo vo štvrtok 23. mája a sú naplánované až do 23. júna. Budú prebiehať v dvoch etapách. V prvej etape sa bude pracovať v pravom a odstavnom jazdnom pruhu pravého jazdného pásu R4 v smere na Košice. Následne sa v druhej etape presunú práce do ľavého jazdného pruhu pravého jazdného pásu R4 v smere na Košice. V ľavom jazdnom páse bude doprava vedená bez obmedzení, zatiaľ čo v pravom jazdnom páse bude doprava smerovaná vo voľnom jazdnom pruhu popri pracovisku.

NDS apeluje na motoristov, aby rešpektovali dopravné obmedzenia a rýchlostné limity počas opravných prác. Tieto opatrenia sú nevyhnutné pre bezpečnosť všetkých účastníkov premávky a pre úspešné dokončenie prác v stanovenom termíne.

Prečítajte si viac: