Šťastie aj smola na MS. Kým jeden trafil remízu našich proti USA a vyhral takmer 90-tisíc, druhý prišiel o majetok


Foto: Šťastie aj smola na MS. Kým jeden trafil remízu našich proti USA a vyhral takmer 90-tisíc, druhý prišiel o majetok Foto: SZĽH

Nájde sa pravdepodobne dosť Slovákov, ktorí tipujú na výsledky zápasov slovenskej reprezentácie, predovšetkým ak ide o zdanlivo slabších súperov. Čo však tipovanie proti silným súperom? Dve stránky tejto zábavy sa ukázali pri zápase našich s USA. Vačšina fanúšikov, ale aj hokejových expertov pred zápasom dávala väčšie šance skôr Američanom. Naši reprezentanti však prekvapili, viedli o tri góly, zápas sa po riadnom hracom čase skončil remízou a v predĺžení nakoniec triumfovali Slováci.

Radosť z tohto výsledku mal určite tipér, ktorý stavil smiešnych 50 eur, avšak dokázal vyhrať takmer 90 tisíc. O šťastnom výhercovi informujú tvnoviny.sk.

„Vystaval si tiket z jedenástich futbalových i hokejových zápasov, vrátane duelu Slovensko – USA, kde správne trafil remízu. Keďže uhádol aj všetky ostatné výsledky, za stavených 50 eur vyhral 89 768 eur,“ citujú tvnoviny.sk bookmakera spoločnosti Fortuna Tareka Yacooba.

Naopak druhý tipujúci o ktorom priniesli správu tvnoviny.sk také šťastie nemal. Práve naopak. Zameral sa len na zápas našich proti Američanom - avšak, tipol si zle. „Na zápas USA verzus Slovensko sme zaznamenali aj tiket za 30-tisíc eur na výhru Spojených štátov. Išlo o dosiaľ najvyššiu sólo stávku na MS v hokeji,“ povedal pre tvnoviny.sk špecialista komunikácie spoločnosti Tipsport Róbert Buček.


O prekvapenia v niektorých zápasoch tohtoročného hokejového šampionátu nie je núdza. Napríklad včera síce Kanada viedla nad Rakúskom po dvoch tretinách 6:1, zápas sa však napokon v riadnom hracom čase skončil remízou. Ktovie koľko roztrhaných tiketov tento výsledok zavinil?
Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: