Pod kolesami skončil iba 11-ročný Janko, chcel prejsť na druhú stranu cesty. Z Michaloviec ho odviezol vrtuľník


Foto: Pod kolesami skončil iba 11-ročný Janko, chcel prejsť na druhú stranu cesty. Z Michaloviec ho odviezol vrtuľník Foto: ilustračné/Facebook/Air - Transport Europe, letecká záchranná služba

V meste Michalovce došlo počas utorka 14. mája k nešťastnej nehode, pri ktorej skončilo pod kolesami auta iba 11-ročné dieťa, ktoré sa snažilo prejsť na druhú stranu frekventovanej cesty. Pri tomto pokuse si však nevšimlo idúce auto, ktorému vošlo priamo do rany. Informáciu o nehode priniesli noviny televízie Joj.

Podľa ich informácií ostal chlapec bezvládne ležať na tráve po tom, čo ho tam náraz odhodil. Janka ratovali najprv okoloidúci, neskôr prišli záchranné zložky, ktoré ho z miesta nehody odviezli sanitkou. Napokon však museli zasiahnuť leteckí záchranári, ktorí ho následne previezli do nemocnice v umelom spánku a s vážnymi poraneniami hlavy. Aktuálne je v rukách košických lekárov.

Vodičku osobného auta podrobili michalovskí policajti okamžitej dychovej skúške, tá však nepreukázala pozitívny výsledok. Bližšie okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania, polícia začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu