FOTO: Košická legenda Braňo Mojsej oženil syna


FOTO: Košická legenda Braňo Mojsej oženil syna
Galéria: 6 fotiek
Foto: Facebook/Brano Mojsej/Instagram/nataliamilanamojsej

Známa košická legenda, spevák Braňo Mojsej srší radosťou. Jeho syn Branislav Mojsej mladší totiž počas víkendu vystúpil z mladíckeho radu a oženil sa.

Jeho ženou sa stala Natália Milana, ktorá je tiež z hudobnej brandže. Vidieť ste ju mohli na obrazovkách RTVS, kde vystupovala v šou Petra Marcina Neskoro večer, niekoľkokrát spievala aj po boku svojho partnera, už terajšieho manžela.

„Veľa lásky, šťastia, zdravia, odvahy, pochopenia a schopnosti odpúšťať. To všetko Vám obom prajem na spoločnej ceste životom. Drže sa a vždy stojte jeden pri druhom,” napísal hrdý otec a dedko Braňo, ktorý sa z vnúčatka teší už od augusta minulého roka.

Noriku potešil verdikt súdu

Dôvod na radosť má aj Mojsejova exmanželka Nora Kabrheľová, ktorú košický Mestský súd minulý týždeň oslobodil spod žaloby v súvislosti so skrátením dane a poistného spáchaného formou spolupáchateľstva. 


V centre kauzy stáli fiktívne faktúry, ktoré mala vydávať za poradenské služby a uplatnenie neoprávneného odpočtu DPH na daňovom úrade. Rozsudok mestského súdu však ešte nezískal právoplatnosť, keďže prokurátor podal odvolanie. Ďalšie pojednávanie sa bude konať na krajskom súde.

Medzitým si kráti chvíle háčkovaním štýlových kabeliek, o ktoré je, zdá sa, veľký záujem.

Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu