Chceš vidieť Separa naživo? Zabehni na KVP! Streetartový festival ukončí vo veľkom štýle


Foto: Chceš vidieť Separa naživo? Zabehni na KVP! Streetartový festival ukončí vo veľkom štýle Foto: canva/Facebook/Separ/úprava redakcie

Počas tohto týždňa ožilo sídlisko KVP Street Art Festivalom. Všedné budovy dostali nový nádych vďaka farbám a grafitti umelcom zo Slovenska i zahraničia, ktorí fasády premenili na maliarske plátna.

Spolu až 30 umelcov zanechalo stopu na piatich veľkorozmerných muraloch. Ak si chcete výsledok ich tvorby pozrieť, určite zájdite na Titogratskú, Starozagorskú či Wurmerovu ulicu. Ruku k dielu môže priložiť aj verejnosť počas grafittových workshopov, ktoré sa budú konať počas víkendu pri Základnej škole Starozagorská.

V nedeľu 12. mája sa sídlisko rozvonia streetfoodovými špecialitami a DJ-ským setom. Vrcholom celého týždňa bude vystúpenie známeho slovenského rapera. Po tom, čo v Košiciach vystúpila v stredu 8. mája jeho bývalá manželka a Košičanka Tina, prichádza do našich končín aj Separ. Namiesto klubu však vystúpi o 17:00 hod. v Drocárovom parku, čím dá fanatstickú bodku za celých festivalom. A čo je najlepšie, jeho koncert si môžete užiť úplne bezplatne.


Miesto: -
Dátum: 11.05.2024    12.05.2024Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu