Máriu, ktorá sa stratila v okolí Košíc, sa podarilo vypátrať


Foto: Máriu, ktorá sa stratila v okolí Košíc, sa podarilo vypátrať Foto: Facebook/Záchranný systém Slovensko - Pátranie po osobách

Aktualizácia z 2. mája:

Profil Záchranný systém Slovensko - Pátranie po osobách na sociálnej sieti informoval, že nezvestnú Máriu sa podarilo vypátrať.


Pôvodná správa z 30. apríla:

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Košice-okolie vyhlásilo v utorok 30. apríla pátranie po 22-ročnej Márii Horváthovej z okresu Košice-okolie. Informácia o pátraní bola zverejnená na sociálnej sieti profilom Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách.

Nezvestná osoba má tmavohnedé vlasy s dĺžkou po ramená a tmavohnedé oči. Naposledy bola videná v čiernej koženkovej bunde, svetlomodrých rifliach, ktoré boli na kolenách roztrhané a značkových čiernych botaskách s nápisom zlatej farby.

Ak Máriu niekde uvidíte alebo disponujete informáciami o mieste jej pohybu, kontaktujte políciu na známom čísle 158 a následne aj Záchranný systém Slovensko na čísle 0948 112 233.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: