Košickí basketbalisti majú hlavu v smútku. Zomrel ich dlhoročný tréner, na jeho počesť si spolu zahrali


Foto: Košickí basketbalisti majú hlavu v smútku. Zomrel ich dlhoročný tréner, na jeho počesť si spolu zahrali Foto: Facebook/RIM Basket Košice

Košických športovcov z klubu RIM Basket Košice zasiahla smutná správa o úmrtí ich trénera Milana Mišinského, ktorý svoj životný zápas prehral 26. apríla vo veku 66 rokov. Dlhé roky bol neoddeliteľnou súčasťou tohto klubu, a to až od úplného začiatku. „Všetkým nám a basketbalovému svetu bude nesmierne chýbať. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodine, blízkym a priateľom. Česť jeho pamiatke,” napísali na sociálnej sieti.

Pod príspevkom sa nahromadili mnohé kondolencie. Na Milana spomínajú ako na úžasného človeka, kolegu, kamaráta. „Je to veľká strata pre celý klub, ale hlavne pre vaše deti, ktoré ste trénoval. Dnes na vašu počesť si zahrali spolu, chceli si Vás takto uctiť. Nechápu to, sú v šoku, smútia. Dali ste im veľa, tak veľa, ako ste mohli. Ďakujeme za všetko,” venovala vrúcne slová Ajka.

„Pán Tréner, ďakujeme aj v mene našich chlapcov za všetko, čo ste im odovzdal. ,Frigo na mašine’ - Vaša nezabudnuteľná hláška, ktorú si s Vami ponesieme v úcte navždy,” spomína Peter.


„Nedávno som s Milanom debatil o plánoch v basketbale a teraz táto nesmierne smutná správa, ktorá ma hodne ranila na duši. Je mi veľmi smutno,” napísal Jozef. „Milanko, ďakujem Ti za spoluprácu, za naše rozhovory o basketbale a o živote… Česť Tvojej pamiatke,” odkázala Alexandra.Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: