V záchranárskej rodine bol takmer tridsať rokov. Za kolegom Jánom smútia mnohí


Foto: V záchranárskej rodine bol takmer tridsať rokov. Za kolegom Jánom smútia mnohí Foto: Facebook/Záchranná služba Košice

Košických záchranárov zasiahla strata ich blízkeho kolegu Jána Bačišina, ktorý bol súčasťou záchranárskej rodiny 27 rokov. Do večnosti odišiel v nedeľu 14. apríla. O smutnej správe informovala Záchranná služba Košice.

„Ďakujeme Jano, zostaneš navždy v našich srdciach a spomienkach. Šťastnú cestu do nebeského nekonečna… Odpočívaj v pokoji,” posielajú odkaz do neba.

Mnohí na neho spomínajú ako na úžasného človeka a veľkého profesionála, ktorý mal srdce na správnom mieste. Pod príspevkom o jeho úmrtí sa objavili desiatky kondolencií.

Vždy veselý, ochotný pomôcť, kamarát s veľkým srdcom. Neverím tomu, čo sa mu stalo!” napísal Richard. „Odišiel si veľmi skoro. Človek, plny síl a elánu. Stále vedel potešiť pridať ruku k dielu,” smúti Karol, ktorý bol Jánovim spolužiakom.


„Vďaka za jeho prácu, ktorú vykonával na zemi… Z nebíčka určite dá pozor na svojich blízkych… Nech mu je zem ľahká! Aešte raz vďaka za pomoc, pomoc záchranára, ktorá bola aj vašim poslaním…,” odkázala Viola.

„Spoznala som Ťa pred 34 rokmi počas školských čias, v autobuse si nás bavil, kým každý z nás došiel domov. Potom sme v Košiciach pracovali, spomienky, ktoré navždy ostanú na Teba. Tak skoro si nás opusti. Dávaj tam hore pozor na nás,” zaspomínala na spoločné chvíle Beáta.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu