Obyvatelia mestskej časti Košíc môžu cez jarné prázdniny korčuľovať zadarmo


Foto: Obyvatelia mestskej časti Košíc môžu cez jarné prázdniny korčuľovať zadarmo Foto: Facebook/Športovo - zábavný areál

Blíži sa obdobie jarných prázdnin a zástupcovia mesta Košice už pripravujú príležitosti, ako môžu školáci a ich rodiny stráviť čas. Obyvatelia mestskej časti Nad Jazerom budú môcť korčuľovať na klzisku v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici zadarmo.

O tejto výnimočnej ponuke informovala starostka mestskej časti Lenka Kovačevičová príspevkom na sociálnej sieti. Zároveň uviedla, že deti sa môžu okrem korčuľovania tešiť na sprievodný program a sladkosti, ktoré sú pre nich nachystané.

Akcia bezplatného korčuľovania začína prvým dňom jarných prázdnin v Košickom a Prešovskom kraji, teda 26. februára. Ponuka bude platiť počas celých prázdnin až do prvého marca. Otváracie hodiny nájdete nižšie.

Keďže sa očakáva, že takéto podujatie bude populárne, môžete si vopred zaobstarať lístky na miestnom úrade na Poludníkovej ulici. Na mieste stačí ukázať občiansky preukaz, na základe ktorého vás vpustia zadarmo.

DeňČas
Pondelok 26. februára10:00 - 11:30
Utorok 27. februára12:20 - 13:50
Streda 27. februára10:00 - 11:30
Štvrtok 29. februára12:20 - 13:50
Piatok 1. marca10:00 - 11:30Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu