Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach pátra po nezvestnom 15-ročnom tínedžerovi Máriovi B., ktorý má trvalé bydlisko v Kráľovskom Chlmci. Informáciu o pátraní s prosbou o pomoc zverejnila polícia na svojej sociálnej sieti.
Nezvestný chlapec odišiel v nedeľu 8. decembra približne o 18:00 hod. z miesta svojho bydliska na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy sa domov nevrátil. Podľa dostupných informácií nevlastní mobilný telefón, nemá pri sebe doklady ani peniaze. Je žiakom 9. ročníka Špeciálnej školy v Kráľovskom Chlmci, neužíva lieky a nemá známe zdravotné problémy.
Nezvestný tínedžer je približne 155 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má čierne oči a krátke čierne vlasy. Naposledy mal na sebe oblečenú čiernu mikinu, čierne dlhé nohavice a na nohách mal obuté čierne botasky.
Ak hľadanú osobu niekde uvidíte alebo disponujete informáciami, ktoré by mohli viesť k jej vypátraniu, bezodkladne kontaktujte políciu na známom telefónnom čísle 158 alebo sa obráťte na ktorékoľvek policajné oddelenie.